Čerpací stanice | Nikey

Čerpací stanice

Nabízíme Vám možnost zapojit se do personalizovaného systému čerpání paliv. Služba tankování kvalitních paliv je silnou stránkou naší organizace, která umožňuje čerpat paliva a doplňkové produkty za konkurence schopných tržních podmínek s použitím elektronického čipu, elektronické zákaznické karty, které jsou jištěny PIN kódem nebo je použita kombinace více způsobů zabezpečení případného možného zneužití nepovoleného tankování.

Platba je prováděna bezhotovostně fakturou vystavenou 1x týdně. Společně s fakturou obdržíte přehled tankování pro každé vozidlo s uvedením data, času, místa a množství natankovaného produktu. Smluvní zákazníci mohou v síti našich čerpacích stanic tankovat non stop v jakoukoliv dobu (neplatí pro ČS v Chrudimi, Chotěboři, Hranicích a Jeseníku). Dle odčerpaného množství za měsíc lze dohodnout i slevu na ceně PHM.

Zákazníci, kteří s námi nemají uzavřenou smlouvu, mohou čerpat pohonné hmoty na našich obslužných čerpacích stanicích. Na našich provozovnách můžete načerpat tyto druhy PHM a dalších produktů:

Samoobslužné čerpací stanice

Samoobslužné čerpací stanice jsou určeny pro smluvní zákazníky, kteří mohou tankovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Mimo čerpací stanice v Chrudimi, Chotěboři, Hranicích a Jeseníku - na těchto stanicích pouze v provozní době. Zákazníci, kteří nemají s naši společností uzavřenou smlouvu, mohou během provozní doby mycího centra požádat zaměstnance myčky o natankování pohonné hmoty. Platba v těchto případech je možná pouze v hotovosti. Tuto službu je možné využít na čerpacích stanicích v Krnově a Čáslavi.

Čerpací stanice s obsluhou

Na čerpacích stanicích s obsluhou mohou smluvní zákazníci tankovat palivo během otevírací doby s použitím elektronického čipu, kartou nebo kombinací obojího. Také zákazníci bez smlouvy mohou našich služeb využít během otevírací doby čerpací stanice. V jejich případě je platba možná v hotovosti nebo platební kartou.

Kontaktní osoby

pro oblast Morava

Martin Seidler

Tel.: +420 721 228 731
E-mail: martin.seidler@nikey.cz

pro oblast Čechy

Martin Seidler

Tel.: +420 721 228 731
E-mail: martin.seidler@nikey.cz

Michaela Tlapáková

Tel.: +602 551 531
E-mail: michaela.tlapakova@nikey.cz

Mám zájem o nabídku
pro společnosti

Mám zájem

Naše čerpací stanice