O nás | Nikey

O nás

Společnost Nikey s.r.o. provozuje řetězec 13 mycích a 18 čerpacích stanic s vyspělou technologií specializovaných na nákladní a autobusovou dopravu po celé České republice.

Naší předností je mnoholetá zkušenost a cílem spokojenost zákazníka.

Kvalita služeb a ochota splnit veškeré požadavky je důkazem toho, že jsme získali důvěru více jak 200 společností.

Nabízené služby

  • Mycí linky Auto – Truck – Bus včetně mytí osobních vozidel, pracovních strojů a cisteren
  • Desinfekce vnitřních prostor a skříňových nástaveb
  • Čerpací stanice samoobslužné a s obsluhou
  • Parkovací plochy

Výhodou naší organizace je možnost vybrat si mezi 18 různými místy, kde můžete umýt vozidlo nebo doplnit pohonné hmoty. Díky profesionalitě, ochotě a flexibilitě našich pracovníků je volba našich služeb tou nejlepší volbou, protože čisté, ošetřené vozidlo s plnou nádrží, které vozí Vaše logo po silnicích celého světa je nejlepší reklamou pro Vaši společnost.

Nikey s.r.o. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s.

OSTRA – skupina propojených firem z různých oborů. Patří mezi největší poskytovatele služeb pro osobní a nákladní dopravu, zdokonaluje jízdní vlastnosti vozidel a díky svým nemovitostem zajišťuje podmínky pro podnikání i bydlení.

Věnuje se oblastem, kterým rozumí. Díky tomu a svým zkušenostem, které sbírá již více než 70 let, máte jistotu, že se na ni můžete ve všem spolehnout.

Nejedná se jen o podnikatelé, jsou to také patrioti, jež chtějí, aby jejich region prosperoval. Podporuje školy, nemocnice, neziskové organizace, sportovní kluby. Snaží se, aby byly lepší. Hledá a vytváří nové příležitosti pro všechny, kteří mají potenciál. Pomáhá vyniknout těm, kteří jsou připraveni uspět.

OSTRA. Blíž k úspěchu.