Novinky | Nikey

01. 06. 2023

Budujeme novou čerpací stanici!

Na konci měsíce května podepsala Nikey smlouvu se zástupci společnosti Eurowag, se kterou dlouhodobě spolupracujeme v rámci akceptace palivových karet na našich čerpacích stanicích. V rámci této nově podepsané smlouvy posunujeme spolupráci na zcela novou úroveň - Nikey postaví zbrusu novou čerpací stanici v těsné blízkosti naší největší dálniční tepny D1. Kromě blízkosti dálnice prochází kolem místa také rychlostní silnice Jihlava – Havlíčkův Brod, což podtrhuje výhodné umístění na křižovatce frekventovaných tras. Z hlediska lokality naváže stanice na námi provozované čerpačky v Chotěboři a Ledči nad Sázavou.

Nejpozději do poloviny příštího roku dojde k výstavbě samoobslužné čerpací stanice, která nabídne řidičům vysokorychlostní oboustranné tankování hned z pěti refýží, protože je počítáno s vysokou návštěvností, ve které budou hrát zákazníci Eurowagu významnou roli.

Eurowag, známý také jako W.A.G Payments Solutions, je přední evropská společnost působící v oblasti poskytování komplexních služeb pro nákladní dopravu. Nabízí širokou škálu produktů a služeb, včetně platebních karet, online platebních platforem, řešení pro správu paliva, elektronických mýtných systémů a služeb pro správu a analýzu dat. Společnost je aktivní v mnoha evropských zemích a spolupracuje s tisíci dopravních společností, kterým pomáhá zvýšit efektivitu jejich provozu. Společnost si klade za cíl zjednodušit platební procesy a umožnit svým zákazníkům snadnou a transparentní správu jejich nákladů na palivo, mýtné poplatky a další související náklady.

Eurowag si získal pověst spolehlivého a inovativního partnera díky svému zaměření na kvalitu služeb, vysoký standard technické podpory a schopnost reagovat na individuální potřeby svých zákazníků. Společnost aktivně sleduje vývoj v oblasti dopravy a platebních technologií a stále se snaží rozvíjet a zlepšovat své služby, aby vyhovovala neustále se měnícím potřebám dopravního průmyslu. V roce 2021 vstoupila na burzu v Londýně.