Novinky | Nikey

05. 09. 2023

Mycí centrum v Napajedlích: nový přírůstek do sítě mycích center Nikey

Rozšiřujeme svou síť mycích center o novou, výjimečnou lokalitu! Nikey otevírá novou provozovnu mycího centra v Napajedlích nedaleko Zlína, moderní myčku pro nákladní vozidla, dodávky a autobusy, tj. zejména pro segment truck and bus.

Rozšiřujeme svou síť mycích center o novou, výjimečnou lokalitu! Nikey otevírá novou provozovnu mycího centra v Napajedlích nedaleko Zlína, moderní myčku pro nákladní vozidla, dodávky a autobusy, tj. zejména pro segment truck and bus. Tento nový přírůstek do naší rodiny přináší nejen dokonalý způsob péče o vozidla našich zákazníků, ale také strategicky doplňuje naši existující síť a rozšiřuje naše služby o další navazující destinaci. Tímto krokem nejen rozšiřujeme naši síť mycích center, ale také chytře doplňujeme naše stávající pobočky a posilujeme naši pozici na trhu. Nová myčka v Napajedlích nám umožní lépe pokrýt oblast Zlína a okolí.

Myčka v Napajedlích zaujme svou skvělou polohou. Nachází se jen kousek od dálničního sjezdu, což zajišťuje pohodlný a rychlý přístup pro všechny motoristy, kteří si tak budou moci dopřát péči o jejich vozidla bez zbytečné časové ztráty a přejezdových kilometrů.

Dne 1. srpna jsme zahájili zkušební provoz. Tímto krokem zajišťujeme, že naše zařízení bude pečlivě otestováno a připraveno na plnohodnotný provoz, se kterým počítáme od 1. září 2023, kdy u naší nové myčky v Napajedlích uvítáme jak stávající, tak i nové zákazníky a poskytneme jim prvotřídní služby, na které jsou od nás zvyklí.

Sledujte nás na našem webu www.nikey.cz a na našich sociálních sítích pro další aktualizace a novinky nejen ohledně naší nové myčky. Těšíme se na to, že vás brzy uvidíme za volantem vašeho čistého vozidla!