Novinky | Nikey

30. 10. 2017

Ostrava má moderní myčku pro nákladní a autobusovou dopravu

Dopravci poskytující osobní autobusovou dopravu nebo nákladní kamionovou dopravu mají  v Ostravě konečně k dispozici moderní mycí centrum pro svá vozidla. Ve středu 25. října zahájila v areálu ČSAD Ostrava provoz nová mycí linka, kterou provozuje společnost Nikey.

Rychlý, precizní a k životnímu prostředí šetrný provoz nabídne nové mycí centrum Nikey, které bylo slavnostně uvedeno do provozu ve středu 25. října. „Jsou zde používány nejmodernější dostupné technologie mytí autobusů a nákladních vozidel. Jsme prakticky jediným takovým provozem v Ostravě a blízkém okolí“ uvádí Radek Rmoutil, jednatel společnosti Nikey, která mycí centrum provozuje. „Nový provoz zásadně ovlivní kvalitu poskytovaných služeb a díky moderním technologiím i používaným čistícím prostředkům snižujeme případné negativní dopady na životní prostředí“, dodává Rmoutil.
Mycí centrum, které je umístěno v prostorách ČSAD Ostrava využívají převážně společnosti, které zajišťují osobní autobusovou dopravu v regionu, jako např. Arriva. S čistými dopravními prostředky bude vnímána lépe i kvalita poskytovaných služeb. Mycí centrum má dostatečnou kapacitu také k tomu, aby obsloužilo společnosti podnikající v nákladní dopravě. Kromě povrchového mytí je schopno zajistit také čištění a desinfekci ložných ploch.