Novinky | Nikey

01. 10. 2023

Ostravští basketbalisté zahájili vstup do sezóny setkáním s legendami a velkým koncertem s rádiem Bl

Před sobotním úvodním zápasem nového ročníku KNBL, kde se střetl ostravský tým s mistrem a regionálním sokem z Opavy, se konalo setkání hráčských a trenérských legend NH Ostrava. Mezi pozvanými osobnostmi nechyběla jména jako Zdeněk Böhm, Zdeněk Hummel, František Rón, Dušan Medvecký či Marek Stuchlý.

Před sobotním úvodním zápasem nového ročníku KNBL, kde se střetl ostravský tým  s mistrem a regionálním sokem z Opavy, se konalo setkání hráčských a trenérských legend NH Ostrava. Mezi pozvanými osobnostmi nechyběla jména jako Zdeněk Böhm, Zdeněk Hummel, František Rón, Dušan Medvecký či Marek Stuchlý.

Tato slavnostní setkání neprobíhalo jen v klubovně týmu, neboť legendy klubu později vystoupily na palubovku, kde proběhla slavnostní ceremonie. Během této události obdržely ocenění a dary, které byly předány z rukou majitele klubu Ing. Tomáše Vrátného a také primátora Statutárního města Ostravy Mgr. Jana Dohnala. Tyto dary představovaly výraz úcty a poděkování za jejich neocenitelný přínos klubu.

“Jsme moc rádi, že jsme se při příležitost letošních oslav 70.výročí klubu setkali s našimi legendami. Doufám, že v této tradici budeme pokračovt i do budoucna,” dodal závěrem generální manažer Tomáš Ostarek.