Novinky | Nikey

06. 12. 2021

Společnost Nikey s.r.o. přestavila nový mycí portál i výdejní stojan na pohonné hmoty v Olomouci

Co se týče nového mycího portálu, byla provedena rekonstrukce podlahy mycí linky. Mycí linka typu MAGNUM C5X00 od firmy CHRIST je vybavena nízkopodlažním ústrojím. To znamená, že i nízkopodlažní autobusy mohou být bočními válci kompletně umyté. Vzdálenost mezi spodní hranou rotujícího bočního válce a horní hranou podlahy je pouhých 175 mm. Elektronické řízení mycích válců zajišťuje šetrné a efektivní mytí vozidel se sledováním kontur včetně spodního vysokotlakého mytí.

Samozřejmostí byla i výměna výdejního stojanu PHM. Nový výdejní stojan NAFTA, typ GILBARCO je čtyř pistolový, oboustranný (2 pistole pro malá osobní vozidla, 2 pistole pro velká vozidla TIR) s průtokem 130 l/min.

Nezbytností je i stojan na AD Blue. Nový výdejní stojan AD Blue typu TOKHEIM je dvou pistolový, rovněž oboustranný.

Díky těmto změnám jsme pro naše zákazníky rozšířili možnost si natankovat, na dalších čtyřech místech. Za zajímavost stojí možnost tankovat současně jak naftu, tak AD Blue, čímž se značně zkrátí doba tankování.

Společnost Nikey s.r.o. má zájem o spokojenost našich stávajících zákazníků, naší snahou je, aby naši zákazníci nám byli i nadále věrní. Rovněž naší prioritní snahou je získání nových zákazníků. Jsme si vědomi toho, že právě modernizace stávajících technologických zařízení mycích center a čerpacích stanic nám pomůže dosáhnout zvýšený zájem nových zákazníků, a tím se stát na trhu nabízených služeb rovnocennými partnery ostatních existujících společností.

Zveme všechny zájemce k využití našich služeb do nového prostředí v Olomouci.